Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADAME ALEXANDER DOCKOR, 1970-80-tal, 30 st, bestående av bl.a International Dolls och Storylan Dolls, längd ca 20 cm vardera
Enstaka med skador
436217
2017-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här