Madame Alexander dockor

Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor
Madame Alexander dockor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADAME ALEXANDER DOCKOR, 1970-80-tal, 30 st, bestående av bl.a International Dolls och Storylan Dolls, längd ca 20 cm vardera

Enstaka med skador

436217

2017-01-30