Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets början, björkfanér, 3 helgasade dörrar, flyttbara hyllplan, höjd 170, 207x32 cm

Spricka i glaset, smärre slitage, nyckel saknas

436263

2017-01-29