Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets början, björkfanér, 3 helgasade dörrar, flyttbara hyllplan, höjd 170, 207x32 cm
Spricka i glaset, smärre slitage, nyckel saknas
436263
2017-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här