Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, med välvt lock, blåmålad, daterad 1837, märkt KSD, blomsterdekor, senare inredning, höjd 67, 141x63 cm, nyckel finns
kompletterad, maskstungen, slitage
436267
2017-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här