Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, med välvt lock, blåmålad, daterad 1837, märkt KSD, blomsterdekor, senare inredning, höjd 67, 141x63 cm, nyckel finns

kompletterad, maskstungen, slitage

436267

2017-01-29