Pastejform
Closed
2017-01-29
436276
| Sold for | 8 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
PASTEJFORM, 1800-tal, flintgods, locket med invändig monogrammärkning, dekor med antikiseande scener, höjd 22 cm
sprickor, nagg