Pastejform

Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform
Pastejform

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PASTEJFORM, 1800-tal, flintgods, locket med invändig monogrammärkning, dekor med antikiseande scener, höjd 22 cm

sprickor, nagg

436276

2017-01-29