Arkivskåp 1900-tal

Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ekfaner/massiv ek, 10 lådor med handtag/etiketthållare, märkt Åtvidaberg, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, nycklar saknas

436288

2017-01-29