Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal gustaviansk stil, vitmålad, bestående av stolar 6 st, runt bord, med 3 iläggsskivor, höjd 76, diameter 79, iläggsskiva à 45 cm, en stol signerad Taserud
Äldre delar, renoverade och kompletterade
436309
2017-01-29