Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal gustaviansk stil, vitmålad, bestående av stolar 6 st, runt bord, med 3 iläggsskivor, höjd 76, diameter 79, iläggsskiva à 45 cm, en stol signerad Taserud

Zustandsbeschreibung

Äldre delar, renoverade och kompletterade

436309

2017-01-29