ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, ek samt furu, 1900-tal, fyra sektioner, vardera med arkivlådor, plåtsbeslag, 3 sektioner med måtten höjd 30, bredd 40, djup 37 cm samt 1 sektion med mått höjd 38, bredd 42, djup 40 cm
Bruksslitage, mindre stötmärken, repor, några lådor med klisteretiketter
436321
2017-01-30