ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, 55 lådor i front med mässingsbeslag, höjd ca 90, längd 111, djup 53 cm

Slitage, skador, en låda saknas, två lådor med skador

436322

2017-01-30