Trågsoffa sen gustaviansk
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÅGSOFFA, sengustaviansk, 1800-tal, vitlackerad, sits klädd i blåvitrandig textil, höjd 105, längd 165, djup 85 cm.
Kraftigt renoverad samt kompletterad, sprickor, fläckar samt skador på textil, färgbortfall
436344
2017-01-28