Trågsoffa sen gustaviansk

Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk
Trågsoffa sen gustaviansk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÅGSOFFA, sengustaviansk, 1800-tal, vitlackerad, sits klädd i blåvitrandig textil, höjd 105, längd 165, djup 85 cm.

Kraftigt renoverad samt kompletterad, sprickor, fläckar samt skador på textil, färgbortfall

436344

2017-01-28