Gunnar Lundkvist

Gunnar Lundkvist
Gunnar Lundkvist

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

GUNNAR LUNDKVIST (född 1958): Komposition, signerad, a tergo numrerad 19/100, arkivbeständigt pigmenttryck, bladmått 42x60 cm

436346

2017-01-29