Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): etsningar, 3 varav 2 samramade, motiv "Från Brindmarks Veranda" "Sommarkväll på Flatvarp" samt "Björkmans fiskebodar", signerade, största bildyta ca 13x26 cm

436370

2017-01-29