Spegellampetter gustaviansk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal, för ett ljus vardera, träskuren dekor, förgyllda med polerat guld och slagmetall, ljushållare av mässing, 37 x 24 cm
Lätt ytslitage
436373
2017-01-28