Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal, för ett ljus vardera, träskuren dekor, förgyllda med polerat guld och slagmetall, ljushållare av mässing, 37 x 24 cm

Lätt ytslitage

436373

2017-01-28