Fåtöljer Klinte Tord Björklund IKEA

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, krom samt brunt skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

436400

2017-01-29