Vilande yngling Gustafsberg
2017-01-29
436411
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAFSBERG, "Edymion", bemålat lergods, signerad Gustafsberg -91 CJ Dyfverman cop 1884, höjd ca 13, längd 44 cm
En stortå skadad, medföljer. En tumme med lagning