Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
GUSTAFSBERG, "Edymion", bemålat lergods, signerad Gustafsberg -91 CJ Dyfverman cop 1884, höjd ca 13, längd 44 cm
En stortå skadad, medföljer. En tumme med lagning
436411
2017-01-29