Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFIKHURTS, 2 delar på sockel, 10-lådig, vitlackerad, höjd ca 81, 99x68 cm
Ytskador, slitage, listdel saknas
436413
2017-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här