Hurts

Hurts
Hurts
Hurts
Hurts
Hurts
Hurts
Hurts
Hurts

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIKHURTS, 2 delar på sockel, 10-lådig, vitlackerad, höjd ca 81, 99x68 cm

Ytskador, slitage, listdel saknas

436413

2017-01-29