Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, fasettslipat glas, förgylld och grönmålad ram, porträttrelief i lagerkrans, höjd 64 x 33 cm
smärre färgbortfall
436423
2017-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här