Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, fasettslipat glas, förgylld och grönmålad ram, porträttrelief i lagerkrans, höjd 64 x 33 cm

Kuntoraportti

smärre färgbortfall

436423

Päivämäärä:

2017-01-29