Spegel i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, fasettslipat glas, förgylld och grönmålad ram, porträttrelief i lagerkrans, höjd 64 x 33 cm
Kuntoraportti
smärre färgbortfall
436423
Päivämäärä:
2017-01-29