Dragknopp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRAGKNOPP, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift för kakelugn, förgylld metallfattning med dekor av svanhuvuden, slipat glas, längd 16,5 cm

Tuschrester

436427

2017-01-29