Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRAGKNOPP, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift för kakelugn, förgylld metallfattning med dekor av svanhuvuden, slipat glas, längd 16,5 cm
Tuschrester
436427
2017-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här