Kylix ca 300-talet f Kr

Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr
Kylix ca 300-talet f Kr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

KYLIX, ca 300-talet fKr, troligen södra Italien, rödfigurig, höjd ca 11,5 cm

Lagningar, retuscher, nagg

436429

2017-02-02