Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
KYLIX, ca 300-talet fKr, troligen södra Italien, rödfigurig, höjd ca 11,5 cm
Lagningar, retuscher, nagg
436429
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här