Marianne Westman
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, 53 dlr, "Picknick", Rörstrand, bestående av: 17 tallrikar, 2 karotter med lock, kanna, smörask utan lock, 1+1+3 uppläggningsfat, 12 äggkoppar, ostkupa, terrin med lock, skärbräda, 12 assietter
Karotternas lock med nagg, smörasken saknar lock, slitage
436441
2017-01-29