Marianne Westman

Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman
Marianne Westman

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE WESTMAN, 53 dlr, "Picknick", Rörstrand, bestående av: 17 tallrikar, 2 karotter med lock, kanna, smörask utan lock, 1+1+3 uppläggningsfat, 12 äggkoppar, ostkupa, terrin med lock, skärbräda, 12 assietter

Karotternas lock med nagg, smörasken saknar lock, slitage

436441

2017-01-29