Örsjö Armaturer golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRSJÖ ARMATURER, golvlampa, 1950-tal, 3 ljuspunkter, lampskärmar med flätad färgad plaststripe, svartlackerad, märkt Ö.A, höjd 148 cm

Smärre slitage

436444

2017-01-29