Fredrik Wilhelm Svendsen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK WILHELM SVENDSEN (1885-1975): Runde Torn, signerad och daterad F Svendsen 21, olja på duk, 45x65 cm

Krakeleringar

436457

2017-01-30