Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 delar, rokokostil, björk/furu, lackerat i grågrönt samt patinerat, sitsar klädda med gripsholmsruta, bestående av soffa, längd ca 150 cm, 2 karmstolar, 2 stolar, 2 pallar samt bord, Ø 85, höjd ca 73 cm, 1900-talets andra hälft

Ringa slitage

436470

2017-01-30