Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr., stolar tidigt 1900-tal, bord sent 1800-tal, betsat trä, stoppade sitsar, mått bord ca höjd 80, 103x60 cm
Bordet med lagningar
436473
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här