Salongsgrupp 18/1900-tal

Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal
Salongsgrupp 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr., stolar tidigt 1900-tal, bord sent 1800-tal, betsat trä, stoppade sitsar, mått bord ca höjd 80, 103x60 cm

Bordet med lagningar

436473

2017-02-02