Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE BONNIER (1925-2016): Kompositioner, dubbelsidig, gouacher på ett papper, signerade och daterade Olle Bonnier -78, 56x75 cm, monterad i plexilåda
En upphängning trasig
436481
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här