Konkret konst Olle Bonnier

Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier
Konkret konst Olle Bonnier

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Kompositioner, dubbelsidig, gouacher på ett papper, signerade och daterade Olle Bonnier -78, 56x75 cm, monterad i plexilåda

En upphängning trasig

436481

2017-04-29