Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, sent 1800-tal, facettslipat glas, krön med bandrosett, ca 100x40 cm

Smärre lagning, översta glaset med mindre avslag

436489

2017-01-30