Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, sent 1800-tal, facettslipat glas, krön med bandrosett, ca 100x40 cm
Smärre lagning, översta glaset med mindre avslag
436489
2017-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här