Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med blommor, signerad A.Öström, olja på duk, 10x12 cm
Zustandsbeschreibung
436495
2017-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner