Arvid Öström

Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström
Arvid Öström

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med blommor, signerad A.Öström, olja på duk, 10x12 cm

Zustandsbeschreibung

436495

2017-01-30