Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empirestil, 1800-tal, dekor av bl a, äggstav, à la grequebård, palmetter, ljuspipa vilar på karyatidhuvuden, 1800-tal, höjd ca 26 cm
Smärre lagning
436511
2017-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här