Bordslampor i empirestil

Bordslampor i empirestil
Bordslampor i empirestil
Bordslampor i empirestil
Bordslampor i empirestil
Bordslampor i empirestil
Bordslampor i empirestil

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad brons, kolonner med förgylld dekor av palmetter och acantus, lejonfötter, svarta skärmar, ursprungligen kandelabrar, höjd ca 89 inklusive skärmar

436514

2017-01-31