Bordslampor i empirestil
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad brons, kolonner med förgylld dekor av palmetter och acantus, lejonfötter, svarta skärmar, ursprungligen kandelabrar, höjd ca 89 inklusive skärmar
436514
2017-01-31