Digitala armbandsur 1970/80-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DIGITALA KLOCKOR, 5 st, 1970/80-tal, bestående av: Nelsonic, "Video Game Watch, Space Attacker", Citizen, "Digi Ana", Citizen, Quartz, alarm chronograph, Citizen "Seven", alarm chronograph, Pulsar, alarm chronograph
Slitage, Pulsar med ägarmärkning
436515
2017-02-06