Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Reliefer, brons och skiffer, signerad och daterad -77, numrerad 193./240, 136/240 resp 125/240, 40x20, totalmått med ram 55x35 resp 20x20, totalmått 35x35 cm

Den största med skifferskada i nedre högra hörnet

436523

2017-01-30