Astri Bergman Taube
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Reliefer, brons och skiffer, signerad och daterad -77, numrerad 193./240, 136/240 resp 125/240, 40x20, totalmått med ram 55x35 resp 20x20, totalmått 35x35 cm
Den största med skifferskada i nedre högra hörnet
436523
2017-01-30