Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMARBETSBORD, låda i sargen, 1800-tal, sengustaviansk stil, maghogny, lister och guttae i mässing, höjd ca 76, 55x41 cm
Smärre skador, nyckel saknas
436546
2017-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här