Lars Englund pastell

Lars Englund pastell
Lars Englund pastell
Lars Englund pastell
Lars Englund pastell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Utan titel, monogramsignerad och daterad -54, pastell, ca 48x39 cm, monterad i passepartout, saknar ram

436550

2017-02-01