Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AMPEL, 1800-talets första del, Karl Johan, för 6 ljus, delvis brännförgylld brons, höjd inkl upphängningsanordning ca 79 cm, diameter ca 48 cm

Tidigare borrad för elektricitet

436562

2017-02-07