Herrporträtt oljemålning

Herrporträtt oljemålning
Herrporträtt oljemålning
Herrporträtt oljemålning
Herrporträtt oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, omkring 1700-talets mitt): Porträtt av adelsman och dennes hund, olja på dubblerad duk, ca 81x64 cm

Krackelyrer, retuscher, dubblerad duk

436575

2017-02-07