Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 800 SEK

BERNT CARLSSON (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad B. Carlsson 90, olja på duk, ca 70x80 cm

Dukskador

436603

2017-01-30