Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BERNT CARLSSON (samtida): Komposition med figurer, signerad och daterad B. Carlsson 95, olja på duk, ca 133x158 cm

Kuntoraportti

436612

Päivämäärä:

2017-01-31