Bernt Carlsson oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BERNT CARLSSON (samtida): Komposition med figurer, signerad och daterad B. Carlsson 95, olja på duk, ca 133x158 cm
Kuntoraportti
436612
Päivämäärä:
2017-01-31