Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat, dörrpar med godronnering, beslag krönta med rosettgirland, invändigt inrett med 2 hyllplan, höjd ca 102, 59x43 cm, nyckel finns
Senare bemålning, slitage
436647
2017-01-31