Ljuskrona oscariansk
2017-01-31
436653
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, för sex lus, stomme i delvis mattförgylld mässing, olikslipade prismor, elektrifierad, två ljuspunkter, höjd 60, diameter 60 cm
Enstaka prismor kan saknas samt med enstaka med skador