Andersson oljemålning

Andersson oljemålning
Andersson oljemålning
Andersson oljemålning
Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ANDERSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt med fruktkorg, olja, signerad Lennart Andersson, ca 65x46 cm

Smuts innanför glas

436668

2017-02-04