Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART ANDERSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt med fruktkorg, olja, signerad Lennart Andersson, ca 65x46 cm
Smuts innanför glas
436668
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här