Supsked silver Henrik Nourin 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPSKED, silver, Henrik Nourin (1730-1774), Norrköping 1753, blad med svisselerad dekor, längd 15 cm, vikt ca 21 g

Slitage, bucklor

436675

2017-01-31