Natascha Micheew gipshuvud

Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud
Natascha Micheew gipshuvud

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATASCHA MICHEEW EDELSTAM (född 1925), Flicka med rådjurshuvud, gips, signerad och daterad Natascha 1952, höjd ca 26 cm

Enstaka smärr nagg

436684

2017-01-31