Glaskupor 1900
2017-01-31
436686
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASKUPOR, 1 par, 1900-talets början, med svartmålade träsocklar på fötter, innehållandes dekorationsblommor (plast) och porslinsvas, totalhöjd ca 50 cm
Socklar med slitage/skador