Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1+1 st, senbarock, vit bemålning, senare klädsel, originalklädsel enligt uppgift bevarad under den nya klädseln, sitthöjd ca 43 cm, en kopia gjord under 1800-talet medföljer

Orangrepp, senare beålning, omklädd, slitage, sprickor

436690

2017-01-31