Stol senbarock
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1+1 st, senbarock, vit bemålning, senare klädsel, originalklädsel enligt uppgift bevarad under den nya klädseln, sitthöjd ca 43 cm, en kopia gjord under 1800-talet medföljer
Orangrepp, senare beålning, omklädd, slitage, sprickor
436690
2017-01-31