Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal
Kandelaber 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABER, 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, i form av karyatid, höjd ca 36 cm

Lagning på en ljusarm

436697

2017-01-31