Spegel
2017-01-31
436706
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, blandstil, 1900-tal, pastellagedekor i form av blommor och blad, pärlstavsdekor, förgylld, oval, längd 59 cm
Pastellage med skador, delar saknas, spegelglas med fläckar