Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, England, teakfanér, benavslut i mässing, 4 iläggsskivor á 50 cm medföljer, höjd ca 70, diameter 120, total längd 320 cm

Ytskador, fanérskador, fläckar

436713

2017-01-31